4.9/5 Klantbeoordeling

Veel fietsen rijklaar op voorraad

Proefrijden altijd mogelijk

Elektrische fiets kopen? bezoek wels2wielers.nl

Logo, Fietswinkel Gelderland
Vacature allround verkoopmedewerker fietsen
Home 9 Nieuws 9 Vacature allround verkoopmedewerker fietsen

Functieomschrijving

Als Allround Verkoopmedewerker ga je samenwerken met meerdere verkoopadviseurs uit ons team. Hetgeen waar je het meest mee bezig zal zijn, is het verkopen van fietsen en fietsaccessoires. En daarvoor weet je alles af van ons assortiment fietsen en accessoires. Wij voorzien de bezoeker in onze fietsenwinkel van een breed aanbod elektrische fietsen, stadsfietsen, kinderfietsen, fietsaccessoires en onderdelen. Aan jou de taak om naar de klanten te luisteren en hen te verrassen met goed advies over welke fiets of fietsaccessoire het beste aansluit op hun wensen en behoeften.

Wat verwachten wij van jou?

 • Je bent communicatief en representatief, verkoopervaring is een pré;
 • Je bent klantvriendelijk en servicegericht;
 • Je bent energiek en weet van aanpakken;
 • Je bent leergierig en houdt vakkennis op peil;
 • Je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit;
 • Je bent beschikbaar op maandag, woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag (32-38 uur);

Wat bieden wij?

 • Bij Wels2wielers krijg je de kans om jezelf te ontwikkelen en nieuwe dingen te leren
 • Door het brede assortiment krijg je te maken met uiteenlopende klantvragen, waardoor deze functie afwisselend en uitdagend is
 • Laagdrempelig contact met leidinggevenden en collega’s
 • Gezellige/behulpzame collega’s en een dynamisch team
 • Een goed salaris gebaseerd op jouw ervaring

 

Over ons

Firma Wels is een familiebedrijf, gevestigd in Heteren. De sfeer binnen ons team is, op de momenten dat het kan, informeel. Samen plezier maken en met plezier naar je werk gaan vinden wij erg belangrijk. De klant staat centraal binnen onze organisatie. Wij garanderen de service voor, tijdens en na aankoop van producten uit onze winkel. Alle medewerkers doen altijd hun best om klanten op een juiste manier te helpen en hier nemen we ook de tijd voor.
Bij vragen of opmerkingen zoeken we samen naar een geschikte oplossing. 

Ben je enthousiast geworden van de vacature en denk jij een versterking voor ons team te zijn? We komen graag met je in contact! Je kan ons altijd per telefoon (026-4742913) benaderen, of stuur je C.V. en motivatie naar debby@wels2wielers.nl.

(BBL) Werkend leren bij Fietswinkel Gelderland
N

Fietswinkel Gelderland werkt samen met Samenwerkingsorganisatie Beroepsonderwijs Bedrijfsleven

N

Begeleiding door praktijkopleiders

N

Goede en veilige werkplek

Over Fietswinkel Gelderland
Fietswinkel Gelderland is een organisatie met een hands on mentaliteit, en bestaat uit twee filialen, Fietswinkel Gelderland en Wels2wielers. Ons gehele team bestaat uit 40 medewerkers. De sfeer binnen het team is, op de momenten dat het kan, informeel. De klant staat centraal binnen ons bedrijf. Zo vinden we het belangrijk dat klanten op een juiste manier worden geholpen en nemen we hier ook de tijd voor.

Onze winkel is in 2013 opgericht als Cheapbikes. Sinds het begin is ons bedrijf gevestigd op het industrieterrein te Heteren vlak naast de A50. Het bedrijf is kleinschalig begonnen, in een klein pand. Na verloop van tijd is de onderneming steeds verder gegroeid en na enkele jaren kregen we de kans om ons bedrijfspand uit te breiden en kregen we een oppervlakte van maar liefst 2500 vierkante meter tot onze beschikking. De bedrijfsnaam is in deze tijd gewijzigd naar Fietswinkel Gelderland.

In 2022 is Wels2wielers ook naar Heteren verhuisd en zitten we samen in één pand.

Andere nieuwtjes

Verbouwing winkel – updates

Verbouwing winkel – updates

Sinds de opening van ons vernieuwde pand in juni 2022, toen ook ons andere filiaal Wels2wielers van Driel naar Heteren is verhuisd, zijn we nog volop bezig met aanpassingen in en rondom ons winkelpand. Op deze pagina vind je een overzicht van alle verbouwingen,...

read more
Vacature fietstechnicus/monteur

Vacature fietstechnicus/monteur

Functieomschrijving We zoeken voor ons team een fietsmonteur/fietstechnicus voor 38 uur per week.Als allround fietsmonteur/fietstechnicus ga je bij dit bedrijf alleen voor het beste. Je weet met name alles van (elektrische) fietsen waarbij je klantgericht en in...

read more
Kerstvakantie 2023

Kerstvakantie 2023

Het einde van 2023 nadert en dit betekent dat de feestdagen er weer aan komen. Net als voorgaande jaren zijn Fietswinkel Gelderland en  Wels2wielers gesloten in de periode tussen Kerst en Oud en Nieuw. Dit betekent dat wij gesloten zijn van zondag 24 december 2023 tot...

read more