4.9/5 Klantbeoordeling

Veel fietsen rijklaar op voorraad

Proefrijden altijd mogelijk

Elektrische fiets kopen? bezoek wels2wielers.nl

Logo, Fietswinkel Gelderland
Terugroepactie Shimano crankstellen
Home 9 Nieuws 9 Terugroepactie Shimano crankstellen

Een belangrijke veiligheidswaarschuwing van Shimano. Bij bepaalde 11-speed Hollowtech II race crankstellen die zijn geproduceerd tussen 2012 en 2019, kunnen er problemen optreden met de lijmverbinding. Deze kan loslaten, waardoor er een kans ontstaat op valpartijen. Het bedrijf heeft daarom een terugroepactie opgezet.

Bij de terugroepactie worden de crankstellen die in de risicogroep vallen door Shimano geïnspecteerd en kosteloos vervangen indien deze defect is. De specifieke crankstellen waar het om gaat zijn de Shimano ULTEGRA FC-6800, DURA-ACE FC-9000, ULTEGRA FC-R8000, DURA-ACE FC-R9100 en FC-R9100-P 11-speed bonded HOLLOWTECH II race-cranksets in Europa, die zijn geproduceerd tussen 1 juni 2012 en 30 juni 2019.

Bekijk de website van Shimano voor meer informatie over deze terugroepactie.

Wat te doen?

Eerst is het belangrijk om te checken of de crank op jouw racefiets binnen de terugroepactie valt. Bekijk daarvoor dit stappenplan op de Shimano website. Als jouw crank inderdaad risico loopt op complicaties, breng je fiets dan zo spoedig mogelijk langs in onze werkplaats of bij een andere Shimano dealer. Het crankstel wordt dan opgestuurd naar Shimano, waar het zal worden geïnspecteerd. Bij vragen kun je altijd contact met ons opnemen, of direct contact opnemen met Shimano.

Andere nieuwtjes

Vacature fietstechnicus/monteur

Vacature fietstechnicus/monteur

Functieomschrijving We zoeken voor ons team een fietsmonteur/fietstechnicus voor 38 uur per week.Als allround fietsmonteur/fietstechnicus ga je bij dit bedrijf alleen voor het beste. Je weet met name alles van (elektrische) fietsen waarbij je klantgericht en in...

read more
Wij zijn Giant Premium dealer

Wij zijn Giant Premium dealer

Al jarenlang kun je de fietsen van Giant in onze winkel vinden. Giant is namelijk één van de eerste fietsmerken waar wij dealer van zijn geworden - we zijn nu al zo'n twintig jaar Giant dealer! Vanaf heden zijn Fietswinkel Gelderland en Wels2wielers Premium Dealer van...

read more
Vacature allround verkoopmedewerker fietsen

Vacature allround verkoopmedewerker fietsen

Functieomschrijving Als Allround Verkoopmedewerker ga je samenwerken met meerdere verkoopadviseurs uit ons team. Hetgeen waar je het meest mee bezig zal zijn, is het verkopen van fietsen en fietsaccessoires. En daarvoor weet je alles af van ons assortiment fietsen en...

read more